ZBOGOM, DNEVNICI! Od septembra nema više simbola našeg školovanja, evo šta će ih zameniti

Od 1. septembra upotreba elektronskih dnevnika biće obavezna u svim školama u Srbiji, najavio je danas rukovodilac projekta „eProsveta“ Ministarstva prosvete, Bojan Radić.

„Od 2006. godine je bilo pokušaja uvođenja elektronskih dnevnika, ali tek sad je to zaživelo zahvaljujući nastavnicima koji su prihvatili da rade na takav način. Od 1. septembra upotreba elektronskih dnevnika biće obavezna u svim školama u Srbiji“, rekao je Radić novinarima.

Opširnije na Kurir.rs

The post ZBOGOM, DNEVNICI! Od septembra nema više simbola našeg školovanja, evo šta će ih zameniti appeared first on Srbija Vesti.

ZBOGOM, DNEVNICI! Od septembra nema više simbola našeg školovanja, evo šta će ih zameniti ZBOGOM, DNEVNICI! Od septembra nema više simbola našeg školovanja, evo šta će ih zameniti Reviewed by High Broadcast on јун 09, 2018 Rating: 5

Нема коментара